Katalog produktów

Serwis

Gwarancja kompleksowej obsługi

GASTRO SERWIS to także profesjonalny serwis, który oferuje naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, montaż i szkolenia z obsługi urządzeń zakupionych w naszej firmie.

Naszym atutem jest gwarancja profesjonalnej obsługi serwisowej wynikająca z wieloletniego doświadczenia techników z zakresu naprawy, a także koordynatorów bezpośredniej obsługi klienta.


Awaria sprzętu w najmniej oczekiwanym momencie to pięta achillesowa każdej firmy. W takiej sytuacji najważniejsza jest szybka i skuteczna likwidacja usterki, dlatego tutaj z pomocą pojawia się Gastro Serwis.


Nasza firma oferuje pełen wachlarz usług z zakresu montażu, napraw gwarancyjnych lub pogwarancyjnych sprzętu gastronomicznego. Na czas naprawy usterki zapewniany urządzenie zastępcze. Organizujemy również szkolenia z obsługi danego urządzenia w systemie indywidualnym lub grupowym.


Gastro Serwis oferuje:
Firma zapewnia profesjonalna obsługę i pomoc.

Doradztwo techniczne:


Szkolenia serwisowe:Firma Gastro Serwis prowadzi szkolenia z zakresu obsługi i eksploatacji urządzeń gastronomicznych oraz z konserwacji tychże urządzeń. Szkolenia odbywają się u klienta, a przeprowadzają je doświadczeni technicy serwisu.

 

 

 

 

Umów serwis

Wyślij do nas zapytanie, a postaramy się odpowiedzieć w przeciągu 24h.

Możesz skontaktować się z nami telefonicznie 59/842 87 28 lub 511 540 903.

* pola obowiązkowe

U nas zapłacisz kartą

Nasze terminale płatnicze obsługują: