Katalog produktów

O nas

Gastro Serwis wszystko dla gastronomii

Firma Gastro Serwis działa od 2003 roku z siedzibą w Karzcinie malowniczej miejscowości pod Słupskiem.

Gastro Serwis ma największą ofertę dla branży HoReCa. Pracują u nas najlepsi doradcy techniczno-handlowi, partnerzy każdego kto zaczyna bądź już działa w branży. Naszym priorytetem jest być w kontakcie z klientem, by wspierać realizacje jego zamierzeń.

W naszym komisie o powierzchni 3500 m2 można obejrzeć profesjonalne urządzenia gastronomiczne najlepszych światowych marek.

Projektujemy, produkujemy i wyposażamy kompleksowo obiekty gastronomiczne, medyczne, powierzchnie sklepowe, produkcyjne wielu branż nie tylko związanych z przemysłem spożywczym.

Zakład produkcyjny

położony jest na ponad 2ha gruntów

Profesjonalizm

Wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów zaowocowało opracowaniem technologii i standardów, które są gwarancją realizacji oczekiwań najbardziej wymagającego klienta.

Posiadamy wysoko wyspecjalizowaną kadrę pracowniczą, najwyższej jakości sprzęt CNC, certyfikaty potwierdzające kompetencje produkcyjne i serwisowe naszej Firmy. Podejmujemy się realizacji projektów, które inni odrzucają jako "nie do zrealizowania". Dla nas każda koncepcja klienta to wyzwanie, którego realizacja to kolejny wyższy szczebel profesjonalizmu.

W najbliższej przyszłości planujemy dalszy rozwój naszego parku maszynowego w celu zoptymalizowania procesów technologicznych.

Stale rozwijamy nasz park maszynowy w celu zoptymalizowania procesów technologicznych.

Nasz zespół

Gastro Serwis

Nasi doświadczeni specjaliści doradzą jak zoptymalizować wykorzystanie urządzeń, pomogą w wyborze, aby parametry jak najbardziej odpowiadały potrzebom klienta.

Dział Handlowy

biuro@gastro-serwis.eu
793 624 794

Krzysztof Lancewicz

doradca
techniczno-handlowy

krzysztof@gastro-serwis.eu
505 171 321

 

Od wielu lat doradców techniczno-handlowych wspiera liczny zespół energicznych i doświadczonych specjalistów z wielu branż technicznych. Razem tworzymy niezawodny team, który profesjonalnie realizuje najbardziej wymyślne projekty klientów HoReCa.

U nas zapłacisz kartą

Nasze terminale płatnicze obsługują: