Katalog produktów

Realizacje

Odwiewarka

Karzcino

Odwiewarkę do owoców naszej produkcji zaprojektowaliśmy uwzględniając specyfikę produkcji zakładów przetwórstwa owoców i warzyw.

Odwiewarka w całości wykonana jest ze stali kwasoodpornej typu AISI 304, która gwarantuje spełnienie wymogów sanitarnych obowiązujących w branży spożywczej. Standardowe wymiary to 1600x950x1430 mm o wadze 160 kg. Odwiewarka napędzana jest silnikiem elektrycznym o mocy całkowitej 1,15 kW i zasilaniu 400V.

Nasz projekt doskonale funkcjonuje w przetwórstwie runa leśnego. Zanieczyszczone zbiory jagód, żurawiny czy też borówki umieszczone na specjalnie dobranej taśmie transportującej poddawane są działaniu wentylatora, który odwiewa zanieczyszczenia, aby w koszach zostały umieszczone już czyste owoce. Wydajność naszej odwiewarki to jeden kosz wyczyszczonych owoców w czasie 1-2 min. Dużym atutem urządzenia jest zainstalowany falownik, którym reguluje się prędkość obrotową wentylatora, a także szybkość przesuwania się taśmy transportującej. W zależności od rodzaju poddawanych czyszczeniu owoców samodzielnie dobieramy prześwit zmieniając położenie wentylatora nad przenośnikiem.

Odwiewarka do owoców ze stali nierdzewnej nie tylko swoją estetyką wyróżnia się wśród urządzeń tego typu dostępnych na rynku, każda odwiewarka do owoców sygnowana naszym logo GASTRO SERWIS, to gwarancja jakości i profesjonalizmu, którego celem jest uwzględnienie indywidualnych preferencji i oczekiwań w realizacji zamówionego projektu przez klienta.

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszym produktem lub współpracą z nami, prosimy o kontakt.

Termin realizacji zamówienia ustalamy indywidualnie.

Odwiewarka

U nas zapłacisz kartą

Nasze terminale płatnicze obsługują: