Katalog produktów

Aktualności

Targi FOOD TO GO w Amber Expo Gdańsk 2017

14.03.2017, 10:52
Targi FOOD TO GO w Amber Expo Gdańsk 2017


W dniach 8-9.02.2017 r. odbyły się targi wyposażenia i produktów dla gastronomii Food-to-Go w Gdańsku. Była to już 7 edycja tych targów organizowanych w tym roku w hali AmberExpo. Celem jest stworzenie areny do wymiany doświadczeń i kontaktów pomiędzy przedstawicielami przedsiębiorstw, a ich potencjalnymi klientami.

Jak co roku pojawili się tak przedstawiciele najlepszych firm w branży HoReCa, w tym i my.
W tej edycji postanowiliśmy zaprezentować kilka produktów naszej myśli technicznej.

 

Pierwszą z nich była EKOLOGICZNA KOMORA WĘDZARNICZA w całości wykonana ze stali nierdzewnej oraz najlepszej jakości materiałów. Nasze wędzarnie w większości przeznaczone są dla manufaktury jaką może być mała gastronomia, restauracje hotelowe czy sklepy wędliniarskie nastawione na własną produkcję wysokiej jakości wyrobów wędzarniczych z różnego rodzaju mięs czy ryb, których celem jest pozyskanie nietuzinkowego klienta o wysublimowanym smaku. Wędzarka może być zainstalowana w przestrzeni ogrodu, pasażu, aby aromatem wędzonych potraw wzbudzać zainteresowanie klientów. Dzięki turbinie, która w kilka minut wyciąga dym z komory wędzarnie można także zainstalować w pomieszczeniach.

Drugim produktem cieszącym się dużym zainteresowaniem był PROFESJONALNY GRILL CATERINGOWY również wykonany ze stali nierdzewnej oraz unikatowej i opatentowanej technologii obrotowych sztyc.
Podzielone na strefy silniki sterują sztycami, na których możemy grillować szaszłyki, a w specjalnych koszach ryby, drób, golonkę jak i większe kawałki mięsa. Jeżeli nie chcemy używać sztuc możemy położyć ruszta ze stali nierdzewnej i korzystać ze standardowego BBQ. Kolejną możliwością jest zainstalowanie dodatkowego elektrycznie napędzanego rożna ze sztycą na prosiaka, indyka czy dziczyznę. Wszystko podświetlone reflektorami LED. Prawda, że "MEGA GRILL”?
Największą atrakcją przy grillu cieszył się nasz prosiak, którego możecie zobaczyć na zdjęciu poniżej.

Trzecim ale nie ostatnim urządzeniem była PROFESJONALNA SZAFA GRZEWCZA ze stali nierdzewnej.
To idealne rozwiązanie dla gastronomii gdy potrzebujemy przechowywać i transportować pożywienie a nie chcemy aby straciło temperaturę. Wcześniej przygotowane produkty w piecu konwekcyjno parowym, trzonie kuchennym, patelni gastronomicznej czy płycie bezpośredniego smażenia, umieszczamy w szafie grzewczej i czekamy na tzw. „wydawkę”.

Ostatnimi namacalnymi elementami naszej wystawy były meble technologiczne własnej produkcji: stoły, zlewy, baseny, okapy itd.

Po za produktami z naszej lini technologicznej wszystkich odwiedzających informowaliśmy o największym w Polsce komisie gastronomicznym, który prowadzimy już 13 lat. Możliwość zakupu używanych urządzeń gastronomicznych bardzo ciekawił zwiedzających oraz możliwość wstawienia sprzętu do dalszej odsprzedaży. Opcja skupu sprzętu czy wymiany na inny wzbudzała już niedowierzanie. Tak jednak u nas już jest. Możliwości są ogromne i niemalże nieograniczone.

Nie zapomnieliśmy także o naszej „perełce" czyli o serwisie gwarancyjnym i pogwarancyjny, jaki prowadzimy oraz usłudze jaką nie ma nikt inny, a mianowicie wypożyczalni sprzętu o podobnych parametrach na czas naprawy!


Targi zaliczamy do udanych, chociaż musimy to jednoznacznie stwierdzić, iż imprezy tego typu cieszą się coraz mniejszym zainteresowaniem wśród odwiedzających. Myślimy, że główną przyczyną jest oczywiście internet ale sama organizacja i marketing pozostawia wiele do życzenia. Strefy tematyczne nie trafiają do potrzeb rynku a promocję czy wyprzedaże nie ściągają klientów ponieważ takie same można uzyskać w dowolnym terminie, u każdego dystrybutora czy właśnie w internecie.
Smutne, że spotkania "twarzą w twarz" i merytoryczna rozmowa przeniosła się do wirtualnego świata sklepów internetowych.

U nas zapłacisz kartą

Nasze terminale płatnicze obsługują: